Bliskość natury

SeniorMed to tani dom seniora dla emerytów, którzy wymagają długoterminowej opieki. Wiele starszych osób potrzebuje całodobowej pomocy ze strony innych. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na to, aby im ją zapewnić. Często to wsparcie musi być już specjalistyczne – np. po udarze, w chorobie Parkinsona, przy stwardnieniu rozsianym i wielu innych przypadkach. Wówczas warto rozważyć umieszczenie bliskiego w takim miejscu jak nasz specjalistyczny ośrodek.

Tutaj wykwalifikowana kadra zajmuje się na co dzień pacjentami geriatrycznymi z najróżniejszymi schorzeniami. Opieka dla seniora jest niezwykle szeroka i zaangażowani są w nią lekarze i pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem.

Sam obiekt położony jest w małej wiosce, która otaczają lasy i jeziora. Niedaleko znajduje się też Iński Park Krajobrazowy. Ta bliskość natury, cisza i spokój oraz czyste powietrze i śpiew ptaków o poranku to idealne warunki dla naszych Pensjonariuszy. Do ich dyspozycji jest także ogród, w którym znajdują się huśtawki, meble ogrodowe i fontanna z ławeczkami. Podopieczni domu opieki mogą spędzać w nim czas wolny pośród licznych drzew, krzewów i kwiatów.

Przyjmujemy emerytów zarówno na pobyt długoterminowy (trwający powyżej 30 dni), jak i krótkoterminowy (np. na skutek niespodziewanych okoliczności) czy turnusy rehabilitacyjne, które pozwalają odzyskać lepszą kondycję zdrowotną po przebytych chorobach czy w przypadku schorzeń przewlekłych.


Tani dom seniora SeniorMed zapewnia komfortowe warunki pobytu każdemu. Zgodnie z wymogami pozbawiony jest barier architektonicznych oraz spełnia wszystkie potrzeby osób starszych. Oferujemy profesjonalną opiekę medyczną i rehabilitację oraz aktywności, które sprzyjają zdrowiu oraz utrzymaniu kondycji ciała i umysłu. Oddajmy do dyspozycji Podopiecznych pokoje jedno- dwu- lub wieloosobowe.

Sanatorium dla seniora

W miarę upływu czas organizm każdego człowieka zaczyna odczuwać spadek kondycji fizycznej i psychicznej. Pojawiają się problemy krążeniowo-oddechowe czy kłopoty związane z ruchomością stawów. Senior staje się coraz mniej odporny na choroby. Aby opóźnić te zmiany lub je ograniczyć przyda się rehabilitacja, którą oferujemy w naszym domu opieki. Odbywa się ona pod czujnym okiem lekarza oraz profesjonalnych terapeutów. Ci ostatni dbają o indywidualny dobór ćwiczeń i zabiegów, zakres terapii dopasowują tak, aby w pełni odpowiadał potrzebom Podopiecznego.

Każdego dnia nasi mieszkańcy mają podawane lekarstwa, mierzone ciśnienie, uczestniczą w zlecanych im zajęciach rehabilitacyjnych. Dbamy także o profilaktykę przeciwodleżynową, podłączamy kroplówki czy wykonujemy iniekcje.

W pobliskich miejscowości: Drawsku Pomorskim oraz Stargardzie znajdują się szpitale, z którymi na co dzień współpracujemy i gdzie mamy zagwarantowaną natychmiastową pomoc w nagłym przypadku lub cięższego zachorowania.

Dla niektórych seniorów bardzo ważne jest życie duchowe, dlatego zapewniamy im regularną opiekę duszpasterską.

W naszej kuchni serwujemy smaczne i zdrowe posiłki, które uwzględniają indywidualne diety oraz preferencje kulinarne naszych Pensjonariuszy.

Czas w domu opieki seniora dla emerytów wypełniają także zajęcia terapeutyczne oraz manualne. Dzięki m.in. różnym formom usprawnień ruchowych, masażom, warsztatom artystycznym czy dogoterapii codziennie dzieje się coś ciekawego z pożytkiem dla ich zdrowia i umysłu.

Jeśli szukają Państwo krótko lub długoterminowej profesjonalnej opieki dla seniora nasz tani dom dla emerytów jest idealnym rozwiązaniem. Pensjonariuszami zajmuje się doświadczony personel, z wysokimi kwalifikacjami. Zespół przyjaźnie podchodzi do drugiego człowieka i dba o miłą, rodzinną atmosferę. Czuwamy nad bezpieczeństwem i zdrowiem naszych Pensjonariuszy. Takie rzeczy są niezwykle ważne i sprzyjają postępom w leczeniu.

Dlaczego uważamy, że prowadzony przez nas dom opieki jest tani? Porównując ofertę z podobnymi placówkami w zakresie pobytów krótko- i długoterminowej oraz standard warunków, jakie zapewniają, nasze ceny są niższe o ok. 30 procent. Ustalony przez nas cennik dostosowany został do długości pobytu na terenie ośrodka. Nie wpływa to na poziom świadczonych usług, które realizujemy na najwyższym europejskim poziomie.

Jeżeli rozważają Państwo umieszczenie kogoś bliskiego w tanim domu dla seniora-emeryta, zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy bardziej szczegółowo, na czym polega opieka nad taką osobą i co możemy konkretnie dla niej zaproponować.

Z SeniorMed można się kontaktować, korzystając z danych teleadresowych dostępnych na stronie. Ustalimy wówczas termin i pozostałe kwestie związane z przyjęciem nowego pensjonariusza do sanatorium i jego pobytem tu.

Komentowanie jest wyłączone.