Cennik

W naszej placówce przyjmujemy każdego seniora bez skierowania lekarskiego na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy przystępny cennik usług, który jest dostosowany do liczby dni pobytu oraz standardu zakwaterowania. Do dyspozycji pensjonariuszy oddaliśmy przestronne i przytulne pokoje, zaopatrzone w szereg udogodnień.

Jesteśmy najlepszym ośrodkiem w całym województwie Zachodniopomorskim.
Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty Domu Seniora Seniormed -ZPO

Miesięczny koszt pobytu od 4500 zł

Pokoju 2 osobowego cena od 4500zł

Jest to opcja ciesząca się największą popularnością wśród seniorów wybierających ofertę naszego sanatorium. Pokój dwuosobowy to optymalne rozwiązanie dla emeryta, który lubi przed snem porozmawiać sobie z drugą osobą. Ten rodzaj pomieszczenia to tanie rozwiązanie o dużej dostępności, dlatego polecamy je Państwo szczególnie na pobyt długoterminowy.

Specjalistyczne sanatorium dla seniora SeniorMed dysponuje 17  tanimi pokojami dwuosobowymi z łazienkami o wielkości 17 m2 każdy, znajdującymi się na parterze i pierwszym  piętrze. Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych Pensjonariuszy. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody starszych emerytów, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo  monitoring.

W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista komoda.

 

Opis pokoju 1 osobowego cena 5400 zł

Taka opcja sprawdzi się dla emeryta ceniącego sobie prywatność. W jedynce każdy senior korzystający z sanatorium bez skierowania może czuć się swobodnie. Pobyt w takim miejscu polecamy zwłaszcza podopiecznym, którzy lubią w samotności realizować swoje pasje i hobby. Będzie ono odpowiednie dla osób o większym temperamencie, które nie dogadują się z innymi pensjonariuszami.

W naszym sanatorium dla seniorów mamy 2 tanie pokoje jednoosobowe z łazienkami o wielkości 17 m2 każdy, znajdujące się na parterze. Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się z drugiego piętra nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych Pensjonariuszy. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody osób starszych, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo mamy monitoring

W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista komoda.

 

Opis pokoju wieloosobowego cena od 4500 zł

Dla emerytów o szczególnych potrzebach towarzyskich przygotowaliśmy sypialnię kilkuosobową, która cieszy się dużym powodzeniem wśród podopiecznych naszego sanatorium. Mimo większej liczby mieszkańców pomieszczenie jest bardzo przestronne, dlatego gwarantuje komfort przez cały czas pobytu.

Ośrodek SeniorMed dysponuje 1 tanim pokojem wieloosobowymi z łazienkami o wielkości 20 m2 każdy, znajdującymi się na pierwszym piętrze. Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych Pensjonariuszy. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody seniorów, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo  monitoring.

W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista.

Opis pokoju intensywnej opieki cena od 4700 zł

W naszym sanatorium przyjmujemy każdego seniora bez skierowania lekarskiego, który wymaga intensywnej opieki. Prezentowana tutaj sypialnia została zaprojektowana w taki sposób, aby podopieczny o szczególnych potrzebach miał zapewnione wszystkie wygody. 

Ośrodek dla emerytów SeniorMed dysponuje 1 pokojem intensywnej opieki  o wielkości 20 m2 każdy, znajdującymi się na pierwszym piętrze. Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych seniorów. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody osób starszych, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo  monitoring.

W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista

Pobyt krótkoterminowy do miesiąca wynosi 250 zł / doba

Jeśli szukają Państwo taniego sanatorium dla seniorów niemających skierowań lekarskich, zachęcamy do rezerwacji pobytu. Ośrodek mieści się w niezwykle malowniczej, pełnej zieleni okolicy, dlatego przebywający u nas emeryci mogą każdego dnia podziwiać wspaniałe krajobrazy z okien swoich sypialni. Nad bezpieczeństwem i wygodą pacjentów przez cały dzień i noc czuwają nasi doświadczeni pracownicy, dlatego warto nam zaufać. Poza pobytem długoterminowym proponujemy także specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne, których ceny są równie atrakcyjne. W przypadku tej opcji pensjonariusze zostaną zakwaterowani w pokojach dwuosobowych. 

Komentowanie jest wyłączone.