Cennik

Jesteśmy najlepszym  ośrodkiem w całym województwie Zachodniopomorskim.

Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty Domu Seniora Seniormed -ZPO

              Miesięczny koszt pobytu od 3900 zł 

 POKOJU 2 OSOBOWEGO  cena od 3900zł d

Ośrodek SENIOR MED dysponuje 17  pokojami dwouoosobowymi z łazienkami o wielkości 14m2 każdy, znajdującymi się na parterze i pierwszym  piętrze. Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych Pensjonariuszy. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody osób starszych, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo  monitoring.
W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista komoda .

 

OPIS POKOJU 1 OSOBOWEGO   cena 5400 zł 

Ośrodek SENIOR MED dysponuje 2 pokojami jednoosobowymi z łazienkami o wielkości 14m2 każdy, znajdującymi się na parterze . Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się z drugiego piętra nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych Pensjonariuszy. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody osób starszych, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo mamy monitoring
W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista komoda.

 

OPIS POKOJU WIELO OSOBOWEGO cena od 3900 zł 

Ośrodek SENIOR MED dysponuje 1 pokojem wieloosobowymi z łazienkami o wielkości 20m2 każdy, znajdującymi się na pierwszym piętrze. Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych Pensjonariuszy. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody osób starszych, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo  monitoring.
W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista.

OPIS POKOJU  INTENSYWNEJ OPIEKI cena od 4000 zł 

Ośrodek SENIOR MED dysponuje 1 pokojem intensywnej opieki  o wielkości 20m2 każdy, znajdującymi się na pierwszym piętrze. Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych Pensjonariuszy. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody osób starszych, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo  monitoring.
W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista

POBYT KRÓTKOTERMINOWY DO MIESIĄCA WYNOSI 200 ZŁ/ DOBA 

PROFESJONALNA OPIEKA TYLKO W SENIORMED  

Komentowanie jest wyłączone.