Cennik

Europejski standard!!!

Najlepsza opieka !!!

Wysoce wykwalifikowany personel

Dla zainteresowanych przygotowaliśmy cennik usług tak by każdy mógł zapoznać się z naszą oferta w całości.

Cena nie jest uzależniona od stanu zdrowia seniora przy przyjęciu.

Do dyspozycji pensjonariuszy oddaliśmy przestronne i przytulne pokoje, zaopatrzone w szereg udogodnień.

Jesteśmy najlepszym ośrodkiem w całym województwie Zachodniopomorskim. Wpisanym na listę Wojewody Zachodniopomorskiego- Zakłady lecznicze
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług . Gwarancja wysokich standardów tylko u Nas.

Miesięczny koszt pobytu od zadzwoń zł

Pokoju 2 osobowego cena -zadzwoń zł

Jest to pokój ciesząca się największą popularnością wśród seniorów wybierających ofertę naszego ośrodka. .

każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym(przystosowana dla seniorów). każdy pokój ma system przywoławczy, telewizor ,dwie komody-szafy-szafki nocne. Pokoje sia komfortowo wyposażone w trzytulnym klimacie. Metraż Pokoju to 19 m2 każdy. Pokoje rozmieszczone są na dwóch poziomach dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych Pensjonariuszy. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody seniorów i spełniają wszelkie standardy wymagane prawem. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo  monitoring.

W Nasz Dom jest Najczęściej polecanym domem seniora.

 

Opis pokoju 1 osobowego cena zadzwoń zł

Pokój jedno osobowy sprawdzi się dla seniora ceniącego sobie prywatność/ ciszę. . Pobyt w takim miejscu polecamy zwłaszcza podopiecznym, którzy lubią w samotności realizować swoje pasje i hobby. Będzie ono odpowiednie dla osób o większym temperamencie, które nie dogadują się z innymi pensjonariuszami.

POKÓJ 1 os.z łazienką o wielkości 19 m2, znajdujące się na parterze. Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się z drugiego piętra nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych Pensjonariuszy. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody osób starszych, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo mamy monitoring

W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista komoda.

 

Opis pokoju wieloosobowego/ o intensywnej opiece cena od 6000 zł

Pokój przeznaczony jest dla osób w cięższych stanach . Dla osób wymagających szczególnej opieki opiekuńczej-medycznej. W tym pokoju zamieszkują osoby stale leżące, wymagajace podłączenia wlewów dożylnych, tlenoterapii itd..

Cały dom jest w 100 % przystosowany dla seniora pozbawiony jest barier architektonicznych .

Dom przyjazny mieszkańcom zł

W naszym Domu przyjmujemy każdego seniora bez skierowania lekarskiego, który wymaga mniejszej lub większej opieki.  

Ośrodek SeniorMed dysponuje 2 pokojem intensywnej opieki  o wielkości 40 m2 każdy, znajdującymi się na pierwszym piętrze. Dzięki posiadaniu windy przemieszczanie się nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych seniorów. Pokoje są w pełni dostosowane do wygody osób starszych, łazienki bez barier architektonicznych. W każdym pokoju jest łóżko medyczne z materacem przeciwodleżynowym, sterowane na pilot, czteropoziomowe, z systemem przywoławczym przy łóżkach oraz w łazienkach, dodatkowo  monitoring.

W każdym pokoju jest TV, stolik, krzesła, szafa oraz szafeczka osobista

Pobyt krótkoterminowy do miesiąca wynosi 370 zł / doba

Jeśli szukają Państwo  NAJLEPSZEGO  Domu Seniora w woj. Zachodniopomorskim  dla bliskiej osoby -Ten dom jest dla Was.

Zachęcamy do odwiedzin i zweryfikowania a tym samym potwierdzenia iż nasz dom jest Najlepszym wyborem.

Ośrodek mieści się w niezwykle malowniczej, pełnej zieleni okolicy. Znajdujemy się w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego , 80 km od centrum Szczecina w woj. Zachodniopomorskim dlatego przebywający u nas seniorzy  mogą każdego dnia podziwiać wspaniałe krajobrazy z okien swoich sypialni.

Nad bezpieczeństwem i wygodą pacjentów przez cały dzień i noc czuwają nasi doświadczeni -empatyczni pracownicy, warto nam zaufać!.

Poza pobytem długoterminowym proponujemy także specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne. 

Telefon – kontakt

Dyrektor domu : 795-164-120

Zastępca dyrektora 535-325-050
Pielęgniarka- opiekunka  dyżurna 24h kontakt w rodziną :  91-562-34-06

Adres email: seniormed@vp.pl

Komentowanie jest wyłączone.