Dlaczego my?

Świadczymy Usługi na Najwyższym poziomie. Potwierdzone wieloma certyfikatami, a także podziękowaniami

Co nas wyróżnia?

KILKUNASTOLETNIE DOŚWIADCZENIA , EMPATIA.

NASZE MOTTO; „TRAKTUJ INNYCH TAK JAK TY CHCESZ BYĆ TRAKTOWANY „

 • Życie seniora najczęściej kojarzone jest z uczuciem osamotnienia i dużym wyzwaniem dla bliskich osób. Na szczęście nie musi tak być. W Rodzinnym Domu Seniora SeniorMed zapewniamy wiele rodzajów turnusów rehabilitacyjnych indywidualnie dopasowanych do potrzeb osoby starszej. Dzięki temu każdy pensjonariusz może poczuć się u nas wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie.
 • Celem nadrzędnym oraz głównym założeniem usług świadczonych przez nasz Ośrodek  jest kompleksowe podejście do każdego z pensjonariuszy. Indywidualna opieka i podejście sprawią, iż jesteśmy najlepsi. Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale i wiedzę dotyczącą żywienia, leczenia i rehabilitacji osób geriatrycznych. To wszystko sprawia, że można nam zaufać.
 • Specjaliści  Domu Seniora  SeniorMed tworzą świetnie zgrany zespół — pielęgniarski, rehabilitanci, fizjoterapeuci  opiekunowie, pokojowe, kucharki personel pomocniczy  – skoncentrowany na zapewnieniu kompleksowej, wszystkim pensjonariuszom.
 • Wszyscy razem współdziałają w zapewnieniu  pełnej i skoordynowanej pomocy. Wszyscy  pracownicy domu seniora, mają długoletnie doświadczenie oraz predyspozycje, dużo empatii. Rozumiemy potrzeby seniorów i dbamy o nich komfort psychiczny i fizyczny. Wiemy, jak ważna jest intymność i zapewnienie bezpieczeństwa. Zależy nam na tym, aby pensjonariusze czuli się w Rodzinnym Domu Seniora jak wśród najbliższych.
 • Podstawą naszej pracy jest plan opieki przygotowany we współpracy z Państwem. Jest on w miarę potrzeb, na bieżąco, modyfikowany. Nasz Dom seniora to miejsce godne polecenia. Wszyscy pensjonariusze oraz ich Rodziny otrzymują pełną i zrozumiałą informację dotyczącą stanu zdrowia lub postępów w terapii. Wiemy bowiem, jak ważne jest wsparcie rodziny seniora. To od niej zależy jego motywacja i siły witalne, co jest niezbędne w procesie rehabilitacji.
 • Prowadzimy turnusy rehabilitacyjne na najwyższym poziomie, celem turnusu jest maksymalne usprawnienie pensjonariusza, oraz motywacja do dalszego życia. Każdy z nich wraz z postępami w rehabilitacji zyskuje więcej energii i nadzieję, że spokojniejsze przyszłe lata. Wielu wraca do nas na kolejne rehabilitacje.
 • Posiadamy wszelkie zezwolenia wymagające prawem. SeniorMed został wpisany do Rejestru Placówek Medycznych województwa zachodniopomorskiego. Mamy również zezwolenie służb medycznych, przeciwpożarowych oraz administracyjnych. Jesteśmy godni zaufania, co doceniają rzesze zadowolonych seniorów i ich rodzin.
 • Przyjazne otoczenie i codzienne spacery. Zielone otoczenie i bliskość natury sprawiają, że pensjonariusz czuje się odprężony i ma wrażenie pobytu na wakacjach. Domowa atmosfera panująca w naszym Rodzinnym Domu Seniora pozwala na odpoczynek jak we własnym mieszkaniu.

Oferujemy kameralną atmosferę w dobrej cenie, z najlepszą opieką .

 • Naszą Dom Seniora  cechuje wysoce wyspecjalizowany personel medyczny, oraz przedmedyczny pomocniczy. Dzięki temu podopieczny jest bezpieczny o każdej porze dnia i nocy.
 • Nasz personel cechuje wysoka kultura osobista. Jest wyrozumiały, empatyczny i potrafi nawiązać z seniorami dobry kontakt. Ponadto jest godny zaufania i bardzo pomocny.
 • Każdy z naszych pensjonariuszy jest w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z pracy naszego personelu. Co więcej, po zakończonej rehabilitacji polecają nas swoim znajomym. Pomogliśmy już w chorobie i rehabilitacji pochorobowej niezliczonej liczbie seniorów.
 • Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy Dom Seniora SeniorMed, aby godnie i w rodzinnej atmosferze przeżyją Państwo jesień życia. Nasi podopieczni mają zapewnioną opiekę, pełne wyżywienie i wysoki standard zameldowania.
 • Dla każdego coś miłego (wieczorki poetyckie, babcine wypieki, taneczne soboty, koncerty pianistyczne). Pensjonariusze mają szansę na rozwój swoich pasji i zainteresowań. Dzięki temu czas upływa im w miłej i odprężającej atmosferze.

Ośrodek  posiada wszystkie zezwolenia służb administracyjnych, medycznych i przeciwpożarowych.

Został wpisany do  Rejestru Placówek Medycznych Wojewody Zachodniopomorskiego.

Telefon – kontakt

Dyrektor domu : 795-164-120

Zastępca dyrektora 535-325-050
Pielęgniarka- opiekunka  dyżurna 24h kontakt w rodziną :  91-562-34-06

Adres email: seniormed@vp.pl

Komentowanie jest wyłączone.