Kontakt

Nasz dom opieki SeniorMed nieopodal Szczecina oferuje podopiecznym różnego rodzaju turnusy rehabilitacyjne. Mając na celu poprawę jakości zdrowia i życia po przebytych urazach kręgosłupa, czaszki, długotrwałym unieruchomieniu oraz chorobach o podłożu neurologicznym.

Ośrodek położony jest w malowniczych okolicznościach przyrody, z których można korzystać przede wszystkim w sezonie wiosennym i letnim. Dojazd do nas to ok 80km od centrum Szczecina.

Nasi podopieczni otrzymują kompleksową opiekę, wyżywienie, zakwaterowanie i pakiet zajęć dobranych indywidualnie do swoich potrzeb. Do każdego pensjonariusza podchodzimy w sposób osobisty, uwzględniając jego stan zdrowia, wyniki aktualnych badań lekarskich i obecność chorób współistniejących. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i empatia. Staramy się, aby w ośrodku panowała miła i rodzinna atmosfera.


Warto zapoznać się z naszą ofertą, przejrzeć galerię zdjęć (z zajęć rehabilitacyjnych oraz imprez okolicznościowych) oraz opinie gości Rodzinnego Domu Seniora. Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z usług. Nasz Dom Seniora mieści się 80 kilometrów od miasta Szczecin (woj. Zachodniopomorskie).

Adres domu/biuro 

Rodzinny Dom seniora – SeniorMed
73-140  Granica
Granica 6A, zACHODNIOPOMORSKIE

Biuro czynne od poniedziałku- piątku w godzinach 10-16

Administracja 

SeniorMed Sp. z o.o 

Runowo 5.

73-151 Węgorzyno, Zachodniopomorskie

Interesanci przyjmowani po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. 

Telefon – kontakt

Dyrektor domu : 795-164-120

Zastępca dyrektora : 535-325-050

Pielęgniarka- opiekunka  dyżurna 24h kontakt w rodziną :  91-562-34-06

Adres email: seniormed@vp.pl

Administrator danych osobowych

SeniorMed SP ZOO
Ińsko 73-140
Granica 62
NIP: 8522617933
 
 

Masz pytanie – napisz do nas:

    Komentowanie jest wyłączone.