Księga gości

24 wpisy

 1. Borkowski Andrzej

  Polecam serdecznie dom seniora jest tam znakomita opieka i doskonałe warunki .Moja mama przebywa tam i jestem bardzo zadowolony.

 2. Bardzo polecam usługi tej firmy dom bardzo ładny duży i gustownie urządzony.Opieka oddana i z sercem .Pisze co widze odwiedzając moją mamusie .

 3. Polecam Dom Seniora Opieka w tym domu jest prowadzona profesjonalnie przez Pania Magde i personel .Moja Mama czuje sie bardzo dobrze.Atmosfera Rodzinna .Posilki urozmaicone.Pokoje pomyslowo urzadzone.Tak trzymac Pani Magdo.

 4. Polecam wszystkim szukającym domowej, ciepłej atmosfery. Moja babcia od pierwszego dnia pobytu była zachwycona ośrodkiem. I chyba o to chodzi, aby przebywający tam podopieczni byli szczęśliwi. Personel bardzo profesjonalny i przyjazny osobom starszym. Gorąco polecam

 5. Polecam wszystkim ten dom moja mama znalazła tam znakomitą opiekę i wsparcie. Rodzinna atmosfera, personel dobrze przygotowany, domowa kuchnia. Polecam

 6. Dom seniora w Wicku jest godny polecenia.
  Personel wykwalifikowany i co ważne zawsze uśmiechnięty.
  Atmosfera rodzinna ,czysto, stały kontakt z szefową co dla mnie jest bardzo ważne .

 7. Śmiałek Izabella

  Z czystym sumieniem szczerze polecam dom opieki Seniormed . Opieka wyśmienita , personel na każde zawołanie , staly kontakt z kierownictwem , czysto i kuchnia wyśmienita. Wiem co mówie ponieważ moja babcie przebywa w tym domu odwiedzamy ja często i zawsze jest tak samo czyli bardzo dobrze

 8. Krzysztof Kimla Hamilton-Ontario-Canada

  Serdeczne podziękowania dla Pani Magdy za wspaniałą opiekę nad moim ojcem.
  Polecam wszystkim zainteresowanym DOM SENIORA SENIORMED

 9. Karolina Ostachowicz

  Podziękowania dla całego personelu domu seniora,za wspaniałą opiekę nad moją babcią. Babcia zawsze sobie chwaliła pobyt w tym domu . Jeszcze raz serdecznie dziękuję .

 10. Kozłowski Henryk

  Serdecznie dziękuję P. Magdzie oraz całemu personelowi za opiekę nad moim Tatusiem . Wiem że u Państwa był szczęśliwy .
  Wszystkim zainteresowanym polecam właśnie ten dom seniora.

 11. Potwierdzam DOM godny polecenia.
  Moja 102-letnia Mama jest tam od roku. Jestem bardzo zadowolona z opieki i dziękuję personelowi oraz Pani Magdzie.

 12. Seweryn Dołęga

  Szukając domu dla Mamy czytałem opinie na internecie,zwiedzałem domu opieki w regionie. Nie żałuje iż wybrałem dom w Wicku. Jest tam najlepsza opieka jaka mogłem oczekiwać . Personel uśmiechnięty i pomocny,jedzenie smaczne,czysto no i jak to jest w wielu domach nie (śmierdzi) moczem . Potwierdzam w/w opinie polecam ten Dom .

 13. Serdeczne podziekowanie za troskliwa opiekie ogramna cierpliwosc za usmiech zrozumienie Naszych Bliskich czesto nieswidomych bo choroba odebrala swiadomosc, ale zadowolenie mojej ukochanej Mamy ktora odeszla za krotko byla w tym wsanialym Rodzinnym miejscu Dziekujemy z calego serca Pani Magdo Pani Bliskim i Profesjonemu Personelowi z szacunkiem Halina Nils Nornes Skudeneshaven Norwegians.

 14. Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą opieka nad moją babcią. Babcia była w domu od początku jego powstania niestety niedawno zmarła, jestem niezmiernie wdzięczna P.Magdzie oraz personelowi za przecudowna opiekę i serce okazałe mojej Babci, będe zawsze polecała ten dom

 15. Danuta Janczuk

  Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją mamą w domu pani Magdy. Opiekunki spełniające wszystkie zachcianki oraz pani Magda, z którą zawsze jest kontakt w razie potrzeby. Moja mama przebywa tu od 2 miesięcy i zrobiono bardzo dużo żeby poprawić jej stan zdrowia. Myślę, że ja nie osiągnęłabym takich rezultatów.
  Serdecznie dziękuję za tak troskliwą opiekę i polecam wszystkim potrzebującym całodobowej opieki.

 16. Witam Państwa.
  Na wstępie chciałabym powiedzieć, że każdy kto waha się z decyzją o pozostawieniu swoich najblizszych w tym ośrodku, nie ma o co sie martwić.
  Opieka na najwyższym poziomie. Możliwość odwiedzania mamy bez żadnych uprzedzeń, telefonów. Chce się spotkać z mamusią to jadę i już.
  W innych ośrodkach tak nie ma.
  Szczerze polecam SeniorMed.

 17. Serdecznie polecam Firmę SeniorMed i ich dom seniora .
  Moi rodzice mieszkają w tym domu od 4 miesięcy są bardzo zadowoleni dodam iż oboje są osobami logicznymi.
  Zawsze chwalą personel , jedzenie.