Galeria zdjęć

Pobyt w Rodzinnym Domu Seniora to dla osób starszych nie tylko szansa na poprawienie kondycji zdrowia, ale i odpoczynek. Nasi pensjonariusze mają dostęp do najlepszych specjalistów i opieki pielęgniarskiej przez całą dobę. W galerii zdjęć zobaczą Państwo, jak podopieczni spędzają tu czas. Można sprawdzić, jak wygląda ośrodek, jak przebiegają grupowe rehabilitacje, terapie zajęciowe, a także uroczystości okolicznościowe. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w SeniorMedzie była domowa i przyjazna dla osób starszych i ich rodzin. Różnorodne atrakcje w domu opieki zachęcają do dłuższych i częstszych pobytów.

Atrakcje w domu opieki

W Rodzinnym Domu Seniora często organizujemy imprezy dla naszych podopiecznych np. z okazji Sylwestra, Dnia Kobiet, Świąt Wielkanocnych oraz urodzin lub imienin. Dzięki integracji pensjonariusze nawiązują trwałe przyjaźnie, mają okazję odpocząć od rehabilitacji, a także spędzić czas w szampańskich nastrojach.

W SeniorMed nie brakuje zajęć na świeżym powietrzu (w sezonie wiosennym i letnim), a także plastycznych i innych, pozwalających na rozwój zainteresowań. Zwiększają one zdolności manualne i poprawiają funkcje kognitywne. Najważniejszymi wartościami w naszym ośrodku jest sympatyczna atmosfera i dyskrecja.

Kolejną atrakcją w domu opieki jest możliwość codziennych wizyt najbliższych osób. Psychologowie podkreślają, jak w przebiegu każdej rehabilitacji ważne jest wsparcie psychiczne rodziny i przyjaciół. To zwiększa motywację i zachęca seniora do poprawy jakości swojego zdrowia, a co za tym idzie życia.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Rodzinnym Domem Seniora. Grono zadowolonych klientów i ich rodzin stale się powiększa. Nasi podopieczni lubią wracać na turnusy rehabilitacyjne i bardzo chwalą sobie opiekę i warunki zakwaterowania. Mogą Państwo zapoznać się z Księgą Gości i przeczytać, co sądzą o nas inni.

Nasz
dom
Rehabilitacja
grupowa
Terapia zajęciowa
ruchowa
Terapia zajęciowa
manualna/ruchowa
Galeria zdjęć
z „domowych” imprez

 


Nasz dom w obiektywie


 

 

 

 

 


 


                       Rehabilitacja grupowa Zawsze z uśmiechem Wróc do menu


 

 

 

 

 


 


Terapia zajęciowa ruchowaWróc do menu


 

 

 


 


                 Terapia zajęciowa manualna/ruchowaWróc do menu


 

Zobacz więcej zdjęć
z imprez organizowanych dla naszych podopiecznych

Komentowanie jest wyłączone.