Kontakt

Nasz dom opieki SeniorMed oferuje swoim podopiecznym różnego rodzaju turnusy rehabilitacyjne mające na celu poprawę jakości zdrowia i życia po przebytych urazach kręgosłupa, czaszki, długotrwałym unieruchomieniu oraz chorobach o podłożu neurologicznym. Ośrodek położony jest w malowniczych okolicznościach przyrody, z których można korzystać przede wszystkim w sezonie wiosennym i letnim. 

Nasi podopieczni otrzymują kompleksową opiekę, wyżywienie, zakwaterowanie i pakiet zajęć dobranych indywidualnie do swoich potrzeb. Do każdego pensjonariusza podchodzimy w sposób osobisty, uwzględniając jego stan zdrowia, wyniki aktualnych badań lekarskich i obecność chorób współistniejących. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i empatia. Staramy się, aby w ośrodku panowała miła i rodzinna atmosfera.


Warto zapoznać się z naszą ofertą, przejrzeć galerię zdjęć (z zajęć rehabilitacyjnych oraz imprez okolicznościowych) oraz opinie gości Rodzinnego Domu Seniora. Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z usług.

Adres domu/biuro 

Rodzinny Dom seniora – SeniorMed
73-140  Granica
Granica 6A

Biuro czynne od poniedziałku- piątku w godzinach 10-16

Administracja 

SeniorMed Sp. z o.o 

Runowo 5.

73-151 Węgorzyno 

Interesanci przyjmowani po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. 

Telefon – kontakt

Dyrektor domu : 795-164-120

Zastępca dyrektora : 535-325-050

Pielęgniarka- opiekunka  dyżurna 24h kontakt w rodziną :  91-562-34-06

Adres email: seniormed@vp.pl

Administrator danych osobowych

SeniorMed SP ZOO
Ińsko 73-140
Granica 62
NIP: 8522617933
 
 

Masz pytanie – napisz do nas:

    Komentowanie jest wyłączone.