O nas

Nasz DOM SENIORA  specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej kompleksowej opieki nad wszystkimi tymi osobami, które z racji wieku, ograniczonej sprawności fizycznej bądź też z powodu choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym i potrzebują stałego nadzoru lekarskiego, profesjonalnej pielęgnacji i rehabilitacji..

Poniżej  przedstawiamy Państwu powody dlaczego warto wybrać Dom Seniora SeniorMed 

LEGALNA DZIAŁALNOŚĆ

Jesteśmy legalnie działającym podmiotem  leczniczym zajmującym się opieką długoterminową/krótkoterminową  nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Ośrodek nasz uzyskał Wpis do Rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego  Z-194007-20190401 . Oznacza to, że podlegamy bardzo rygorystycznym przepisom odnośnie standardów opieki co wpływa na jakość oferowanych przez nas usług pielęgniarsko-opiekuńczych.

DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU DOMU SENIORA  Z WIELOMA SUKCESAMI .

Od przeszło 20  lat zajmujemy się opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Tak bogate doświadczenie daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i komfortu psychicznego podczas podejmowania decyzji o umieszczeniu bliskiej osoby w domu opieki. Jesteśmy domem gdzie dyrektor posiada wykształcenie kierunkowe co pozwala na perfekcyjny plan opieki.

WDROŻONA NORMA ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W DOMACH OPIEKI

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że nasz DOM SENIORA  SENIORMED wdrożył w swojej placówce w GRANICY  projekt  „Nowa norma zarządzania jakością w Domach seniora ”.
Jest to najpopularniejszy w Wielkiej Brytanii standard jakościowy dla placówek tego typu, funkcjonujący powszechnie od wielu lat na tamtejszym rynku. To dla nas Wielkie wyróżnienie.
Opracowany w ramach projektu model powstał w odpowiedzi na konieczność standaryzacji usług opiekuńczych i medycznych, a także stale rosnące wymagania jakościowe.

BIEŻĄCY SYSTEM KONTROLI I MONITORINGU TO NAS WYRÓŻNIA !

Dom Seniora SeniorMed  ze względu na swoją specyfikę podlega stałym kontrolom przeprowadzanym przez stosowne organy (Wydział kontroli Wojewody Zachodniopomorskiego, PIP, Sanepid, Nadzór budowlany,  PSP). Tak szeroki monitoring naszej działalności jest dla Państwa gwarantem transparentności i bezpieczeństwa.

MEDYCZNE WYKSZTAŁCENIE WŁAŚCICIELI DOMU .

Osoby zarządzające Naszym Domem Seniora  SeniorMed posiadają wykształcenie kierunkowe, a co najważniejsze lubią swoją pracę.  Dyrektor oraz Prezes posiada 20 letnie doświadczenie w pracy z seniorami, oraz liczne szkolenia , kursy np. 

  • z dziedziny zarządzania
  • z dziedziny zarządzania ZZL
  •  Zarządzanie podmiotami leczniczymi
  •  wykształcenie medyczne

Zastępca dyrektora- Ratownik Medyczny z doświadczeniem a co najważniejsze pracujący z pasją. 

PROFESJONALIZM 

Personel Naszego Domu Seniora  to profesjonaliści: współpracujemy z lekarzami, pielęgniarkami ze specjalizacją z pomocy długoterminowej i doświadczonymi rehabilitantami specjalizującymi się w terapii schorzeń wieku podeszłego. Zatrudniamy tylko osoby o nieposzlakowanej opinii i odznaczające się wysoką kulturą osobistą. Mogą Państwo mieć pewność ze nad waszymi bliskimi czuwa personel z dużą dawką empatii

CERTYFIKAT „FIRMA GODNA ZAUFANIA”

Certyfikat „Firma Godna Zaufania” istnieje na polskim rynku od 2013 roku i jest jednym z najpopularniejszych wyróżnień wydawanych w Polsce. Przyznawany jest przedsiębiorcom cechującym się nieskazitelną opinią wśród klientów i kontrahentów.
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Nasz Dom Seniora SeniorMed  zostaje czwarty raz z rzędy wyróżniony  Certyfikatem „Firmy Godnej Zaufania” za nienaganną opinię, zasługi dla Klientów a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do Klienta.

Liczne Certyfikaty,szkolenia   oraz podziękowania ,uznania,  dowodzą iż jesteśmy Najlepsi !!!

Tylko SeniorMed da twojej bliskiej osobie gwarancję doskonałej opieki .

Telefon – kontakt

Dyrektor domu : 795-164-120

Zastępca dyrektora 535-325-050
Pielęgniarka- opiekunka  dyżurna 24h kontakt w rodziną :  91-562-34-06

Adres email: seniormed@vp.pl

Komentowanie jest wyłączone.