Rehabilitacja kręgosłupa

Jeśli jest Państwu potrzebna profesjonalna rehabilitacja na bóle po urazie kręgosłupa, zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego ośrodka. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników medycznych, którzy do swojej pracy pochodzą z prawdziwą pasją. Dlatego każdy podopieczny zapisujący się na leczenie w SeniorMed może liczyć na komfortowe warunki pobytowe i pomyślne rezultaty kuracji. Proponujemy turnusy na okres 14 lub 21 dni; wybór konkretnego pakietu powinien być uzależniony od stanu zdrowia rekonwalescenta.

Pobyt w naszym ośrodku pozwoli pozbyć się uciążliwego bólu i sprawi, że kręgosłup wróci do dawnej formy sprzed urazu. Na czas turnusu rehabilitacyjnego zostaną Państwo zakwaterowani w wygodnych pokojach dwuosobowych zaopatrzonych w niezbędne udogodnienia. Dom opieki SeniorMed usytuowany jest na terenie kameralnej posesji oddalonej od miejskiego zgiełku, w pobliżu Ińskiego Parku Krajobrazowego. Otoczenie zieleni i dostęp do świeżego, wolnego od spalin powietrza pozytywnie wpływa na proces rekonwalescencji.

W trakcie pierwszego dnia pobytu zostaną Państwo skierowani na badanie lekarskie, które pozwoli pracownikom medycznym opracować optymalny plan rehabilitacji i leczenia bólu kręgosłupa po urazie. Każdego dnia roboczego turnusu przeprowadzamy trzy badania fizykalne, z wykorzystaniem światłoterapii, ultradźwięków itp. Podopieczni codziennie trafiają też w ręce doświadczonego fizjoterapeuty, który wykonuje z nimi specjalne ćwiczenia, mające na celu poprawę kondycji pleców. Częścią terapii są również intensywne masaże, zmniejszające ból w obrębie kręgosłupa.

Na terenie ośrodka mają Państwo do dyspozycji przestrzeń socjalną, w której każdego dnia odpoczywają podopieczni, nawiązując relacje towarzyskie. W cenę turnusu rehabilitacji kręgosłupa wliczone są również cztery pyszne posiłki dziennie, a także nieograniczony dostęp do napojów ciepłych i zimnych. Możliwe jest też przygotowanie indywidualnej diety dla pensjonariuszy cierpiących na alergie pokarmowe czy unikających konkretnych składników odżywczych ze względów zdrowotnych.

Wszystkich rekonwalescentów zmagających się z bólami w wyniku urazów zapraszamy na rehabilitację kręgosłupa w SeniorMed. Oferta naszego ośrodka jest bardzo urozmaicona, zapewniamy atrakcyjne turnusy lecznicze dla pacjentów geriatrycznych, po udarach mózgu czy cierpiących na SM lub chorobę Parkinsona. Więcej informacji na temat dostępnych usług medycznych mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej. Chętnie odpowiemy też na dodatkowe pytania na temat oferty. Zapraszamy do kontaktu!

Intensywny turnus rehabilitacji kręgosłupa z terapią

  1. Zakwaterowanie w komfortowym pokoju 2 osobowym z łazienką, z łóżkami rehabilitacyjnymi sterowanymi elektronicznie, TV.
  2. Wyżywienie – cztery  posiłków dziennie lub indywidualna dieta
  3. Badanie lekarskie
  4. Poranny rozruch –  codzienne od poniedziałku do piątku
  5. 1 zabiegi fizykalne dziennie – zgodnie z kwalifikacją, z zakresu elektroterapii, światłoterapii,  ultradźwięki, magnetoterapia od poniedziałku do piątku
  6. 1 x  dziennie – ćwiczenia indywidualne z fizjoterapeutą – poniedziałek -piątek
  7. codzienny pomiar ciśnienia tętniczego
  8. Nielimitowane napoje ciepłe i zimne, dostępne w saloniku na każdym piętrze.
  • Turnus 14 dni, 350 zł / doba
  • Turnus 21 dni, 350 zł / doba 

Komentowanie jest wyłączone.