Rehabilitacja po urazie/zabiegu ortopedycznym

Dom opieki SeniorMed to specjalistyczna placówka, w której dostępne są profesjonalne turnusy rehabilitacyjne, obejmujące leczenie ortopedyczne po urazach lub zabiegach. Naszą jednostkę tworzy kadra lekarska i pielęgniarska, która może się pochwalić dużym doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Dzięki temu każdy podopieczny wybierający kurację w ośrodku uzyska fachową pomoc medyczną, dostosowaną do indywidualnego przypadku. Zachęcamy Państwa do zapisów w dogodnym terminie na pobyt 14- lub 21-dniowy.

Rekonwalescencja po urazie kości lub stawów to często długotrwały proces, w którego trakcie chory wymaga specjalistycznej opieki. Turnus rehabilitacyjny ortopedyczny w naszym domu opieki umożliwi Państwu znacznie szybsze dojście do dawnej formy, dzięki regularnym ćwiczeniom i zabiegom. To doskonała opcja zwłaszcza dla seniorów, których organizmy gorzej radzą sobie w takich sytuacjach. Proponujemy bardzo dobre warunki pobytowe, jednocześnie gwarantujemy przystępne ceny uzależnione od długości pobytu.

Turnusy ortopedyczne

Dla pensjonariuszy wybierających kurację w SeniorMed przygotowaliśmy komfortowe, przestronne pokoje, w których dostępne są liczne udogodnienia. Będą mieli Państwo w nich do dyspozycji profesjonalne łóżka rehabilitacyjne gwarantujące zdrowy i wygodny sen. Każde pomieszczenie zaopatrzone jest również w telewizor. Wnętrza przeznaczone na turnusy ortopedyczne są bardzo przytulne i dostosowane do potrzeb rekonwalescentów. Sam ośrodek mieści się na wydzielonym obszarze zieleni w okolicy parku krajobrazowego, dlatego z okien rozpościerają się piękne widoki i nie słychać z nich odgłosów miasta.

W czasie ortopedycznego turnusu rehabilitacyjnego będziemy realizować z Państwem plan leczenia, ustalony indywidualnie w trakcie pierwszego spotkania z lekarzem prowadzącym. Od poniedziałku do piątku rano przeprowadzane są krótkie ćwiczenia rozruchowe, natomiast w ciągu dnia planowane są kolejne, dłuższe treningi indywidualne, pod czujnym okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty. W trakcie kuracji przeprowadzamy również specjalistyczne zabiegi z zakresu magnetoterapii, która jest jednym ze skuteczniejszych sposobów leczenia chorób kości i stawów.  Zachęcamy Państwa do zapisów na rehabilitacyjne turnusy ortopedyczne w ośrodku SeniorMed. Pobyt u nas jest korzystny nie tylko ze względów zdrowotnych. Na miejscu zapewniamy przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę, nad którą czuwają sympatyczni pracownicy medyczni. Regularnie organizujemy spotkania integracyjne pensjonariuszów, które sprzyjają zaciskaniu więzów towarzyskich.

INTENSYWNY TURNUS REHABILITACJI PO ZABIEGU /URAZIE ORTOPEDYCZNYM

 

  1. Zakwaterowanie w komfortowym pokoju 2 osobowym z łazienką, z łóżkami rehabilitacyjnymi sterowanymi elektronicznie, TV.
  2. Wyżywienie – cztery posiłków dziennie lub indywidualna dieta
  3. Badanie lekarskie
  4. Poranny rozruch – 15 minut codziennie, poniedziałek – piątek
  5. 2 x 45 min dziennie – ćwiczenia indywidualne z fizjoterapeutą – poniedziałek –piątek 
  6. 1 zabieg dziennie –magnetoterapia
  7. Codzienny pomiar ciśnienia tętniczego/glikemii/

                                                                                           

  • Turnus 14 dni, wykupiony z góry – 220 zł doba 
  • Turnus 21 dni, wykupiony z góry – 220 zł doba 

Komentowanie jest wyłączone.